NORMAL KURYE

Doğuş Normal Kurye hizmeti İstanbul il sınırları içerisinde ve Kocaeli gebze ilçesi sınırları içerisinde gönderilerinizi aynı gün içerisinde teslim edebilecek kurye hizmetidir. Mesai saatleri içerisinde alabileceğiniz Normal kurye hizmeti ile gönderilerinizi aynı gün içerisinde hedef noktaya ulaştırabilirsiniz.

Normal Kurye Hizmeti

Normal Motorlu kurye hizmetinde gönderici ve/veya alıcının hangi ilçede veya semtte olduğu hiç önemli değildir. Motorlu kuryelerimiz günün her saati İstanbul’un hemen hemen bütün ilçelerindedir ve çağrı merkezimizi aradığınızda size en yakın motorlu kuryemiz gelerek gönderinizi teslim alır ve alıcıya ulaştırır.

Normal Kurye - Doğuş Kurye

Normal kurye hizmeti ile gönderinin teslim alınma ve teslim edilme saati mesai saatleri içerisinde olacaktır.

Normal kurye hizmeti alacaksanız;

  • Gönderinizi hazırlayıp kapalı bir zarfa veya pakete koyun ve zarfın veya paketin üzerine alıcı adresini ve telefon numarasını yazın
  • Yağmurlu havalarda gönderinizin ıslanmaması için poşete koyup gönderinizin güvenliğini sağlayın

Bu iki önemli hususu gözönüne alarak gönderilerinizi hazırladıktan sonra 0212 210 8553 – 0216 344 7494 nolu telefonlarımızdan birini arayarak motorlu kurye talebinizi iletin. Talebiniz bize ulaştıktan sonra size en yakın motorlu kurye yönlendirilecektir.

Gönderiniz alıcıya teslim edildikten sonra e-mail adresinize gönderinizin teslim edildiği bilgisi mail olarak gönderilecektir.

Normal Kurye Aboneliği

Gönderileriniz için kurye kullanıyorsanız Doğuş Kurye abonesi olarak normal kurye gönderilerinizi daha uygun ücretlerle gönderebilir, hem paradan hem de zamandan tasarruf edebilirsiniz.

Doğuş Kurye