GECE KURYE

Doğuş Gece Kurye hizmeti ile İstanbul il sınırları ve Kocaeli Gebze ilçesi içerisinde gönderilerinizi mesai saatleri dışında teslim alınır ve alıcıya teslimatı sağlanır. Gece Kurye hizmeti ile gönderileriniz mesai saatleri dışında bulunduğunuz adrese en yakın kuryemiz tarafından alınarak taşıması yapılır.

Gece Kurye Hizmeti

Akşam 18:00’dan sonra gönderilerinizin gönderimi için tercih edebileceğiniz bu hizmet ile sizin veya alıcının adresi hiç önemli değildir. Gönderinin teslim alınacağı noktaya en yakın kuryemiz gönderiyi almak üzere adresinize gelip gönderinizi alıcıya teslim etmek üzere yola çıkar.

Gece Kurye - Doğuş Kurye

Gece kurye hizmeti ile gönderileriniz gönderecekseniz;

  • Gönderinizi kuryeye teslim edilecek şekilde pakete veya zarfa koyarak hazırlayın, paket veya zarf üzerine alıcı adı, adresi ve telefon numarasınız yazın,
  • Yağmurlu havalarda gönderinizin yağmurdan etkilenmemesi için naylon poşete koyun

gönderinizi hazırladıktan sonra 0212 210 8553 – 0216 344 7494 nolu telefonlardan çağrı merkezimize ulaşarak talebinizi kurye talebinizi iletin.

Talebiniz doğrultusunda adresinize en yakın kurye gönderinizi teslim almak üzere adresinize gelecek ve gönderinizi teslim alıp gideceği adrese ulaştırılacaktır.

Gönderiniz alıcıya ulaştığında teslimat bilgisi e-mail ile tarafınıza iletilecektir.

Gece Kurye Aboneliği

Gönderileriniz için kurye kullanıyorsanız Doğuş Kurye abonesi olarak gece kurye gönderilerinizi daha uygun ücretlerle gönderebilir, hem paradan hem de zamandan tasarruf edebilirsiniz.

Doğuş Kurye