EXPRESS KURYE

Doğuş Express Kurye hizmeti ile gönderileriniz İstanbul İl sınırları içerisinde ve Kocaeli Gebze ilçesi dahilinde taşınır. Doğuş Express Kurye Hizmeti gönderilerinizi 3 saat içerisinde teslimini gerçekleştirecek şekilde hızlı bir kurye hizmetidir. Express Kurye hizmeti ile gönderileriniz motorlu kuryelerimiz tarafından teslim alınarak güvenli bir şekilde teslimat noktasına ulaştırılır.

Express Kurye Hizmeti

Express motorlu kurye hizmetinde göndericinin veya alıcının hangi ilçede veya semtte olduğunun hiç önemi yoktur. Gönderinin teslim alınacağı bölgeye en yakın kurye gönderiyi teslim almak için yönlendirilir ve gönderiyi teslim aldıktan sonra varış noktasına ulaştırır.

Express Kurye - Doğuş Kurye

Express Kurye hizmeti alacaksanız;

  • Gönderinizi kuryeye teslim edecek şekilde hazırlayın, paket üzerine alıcı adı, adresi ve telefon numarasını yazın,
  • Yağmurlu havalarda gönderinizin ıslanmaması için naylon torbaya koymaya özen gösterin

gönderinizi hazırladıktan sonra 0212 210 8553 – 0216 344 7494 nolu çağrı merkezi numaralarımızdan birini arayarak kurye talebinizi iletin. Kurye talebinizi aldıktan sonra adresinize en yakın motorlu kuryemiz adresinize gelerek gönderinizi teslim alacaktır.

Gönderiniz güvenli bir şekilde teslim edildikten sonra e-mail adresinize gönderinizin teslim edildiğine dair bilgi maili gönderilecektir.

Express Kurye Aboneliği

Gönderileriniz için kurye kullanıyorsanız Doğuş Kurye abonesi olarak express kurye gönderilerinizi daha uygun ücretlerle gönderebilir, hem paradan hem de zamandan tasarruf edebilirsiniz.

Doğuş Kurye