Ataşehir Motorlu Kurye

Ataşehir ilçesi İstanbul Anadolu yakasında bulunmaktadır. Yeni kurulan bir ilçe olan Ataşehir, Kadıköy, Ümraniye ve Üsküdar ilçelerinin bazı mahallelerinin birleştirilmesiyle kurulmuştur. Yeni bir yerleşim yeri olması nedeniyle büyük inşaat projelerinin merkezi olmuştur. Ataşehir ilçesinde bulunan bir çok firma için özel Ataşehir motorlu kurye hizmeti vermekteyiz. Siz de motorlu kurye hizmeti almak için Doğuş Kurye’yi arayın.

Ataşehir sınırları içerisinde bir çok alışveriş merkezi (AVM) bulunmaktadır. Bu AVM’ler Palladium, Optimum, Brandium, Novada ve Carrefour olarak sıralanabilir. Ayrıca Erenköy Gümrük müdürlüğü de yine bu ilçe sınırları içerisindedir ve meyve-sebze hali de yine Ataşehirde bulunmaktadır.

Doğuş Kurye Ataşehir Motorlu Kurye Hizmeti

Doğuş kurye İstanbul’un tüm ilçelerinde olduğu gibi Ataşehir ilçesinde de özel motorlu kurye hizmeti vermektedir. Günün her saati hazır kuryelerimiz çeşitli semtlerde beklemektedir. Doğuş kurye çağrı merkezini aradığınızda size en yakın motorlu kurye adresinize yönlendirilerek gönderiniz teslim alınır ve alıcıya güvenli ve hızlı bir şekilde ulaştırılır.