ACİL KURYE

Doğuş Acil Kurye hizmeti ile gönderileriniz İstanbul il sınırları içerisinde ve Kocaeli Gebze ilçesi sınırı içerisinde teslim alınır ve taşınır. Acil Kurye hizmeti ile gönderileriniz adresinizden alınarak başka bir gönderi beklemeden direk olarak teslimat noktasına ulaştırılır. Gönderiniz motorlu kuryemiz tarafından teslim alındıktan sonra kurye başka bir yere uğramadan direk olarak gönderinizi teslim etmek üzere yola çıkar.

Acil Kurye Hizmeti

Acil gönderileriniz için kullanabileceğiniz bu hizmet ile gönderinin alınacağı ve teslim edileceği noktanın nerede olduğu hiç önemli değildir. Gönderiniz size en yakın kuryemiz tarafından teslim alındıktan sonra doğrudan varış noktasına iletilir.

Acil Kurye - Doğuş Kurye

Acil Kurye hizmeti alacaksanız;

  • Gönderinizi hazırlayıp kapalı bir zarfa veya pakete koyup zarfın veya paketin üzerine alıcı adı, adresi ve telefon numarasını yazın,
  • Yağmurlu havalarda gönderinizin yağmurdan zarar görmemesi için gönderinizi naylon bir pakete koyun

gönderinizi hazırladıktan sonra 0212 210 8553 – 0216 344 7494 numaralarından birinden çağrı merkezimizi arayarak kurye talebinizi iletin. Size en yakın motorlu kuryemiz adresinize yönlendirilecek ve gönderinizi alarak doğrudan teslimat noktasında doğru yola çıkacaktır.

Gönderiniz alıcıya ulaştıktan sonra teslimat bilgisi e-mail adresinize gönderilecek mail ile tarafınıza iletilecektir.

Acil Kurye Aboneliği

Gönderileriniz için kurye kullanıyorsanız Doğuş Kurye abonesi olarak acil kurye gönderilerinizi daha uygun ücretlerle gönderebilir, hem paradan hem de zamandan tasarruf edebilirsiniz.

Doğuş Kurye